ALTA VALTELLINA Smiles podium W DUO Por Rabensteiner

31/07/2017 0
Repetita iuvant dla zespołu Trek-Selle San Marco, Alta Valtellina Bike Marathon znowu wypełnia dwa boiska o podium, jak to miało miejsce dwa tygodnie temu na Tricolore Male. Vince nadal Ragnoli ale Samuele Porro podsumowuje swoją pracę zgodnie 1'12 „do lidera i Fabian Rabensteiner podąża za nim do 2'57”.
 
W drodze do 93 km i 3500 metrów. w wysokości, raz z obrazu rywal mensi odzież rowerowa Trek Selle San Marco, dwaj sportowcy neroaranciofluo dokonały wyścig wzdłuż za dominator ale wkrótce biorąc dobrą marżę na innych trackerach. Dopiero na ostatnim podjeździe Porro skorzystał przeciwko towarzyszowi, który w tym momencie został uważać, aby chronić cenne trzecie miejsce. „My startował w bardzo szybkim tempie od początku - mówi zadowolony Porro - z mensi i Ragnoli autorów zmuszając już na pierwszym wynurzania Po czole Fabian i ja byliśmy w stanie wrócić, ale kiedy Daniel padł Ragnoli znów przyspieszył. e. „było prawie zawsze przed 30-40 sekund, aż różnica wzrosła w końcu, po spędziłem prawie całą moją energię, próbując naprawić luki stąpania”.
 
„Nie.«S było całkiem dobrze dzisiaj - replikacja Rabensteiner. - Na początku byłem trochę»martwi się z powodu bólu pleców i nie oczekiwać, aby znaleźć się na podium po wyścigu Ale gdy mijali kilometrów jak zacząłem wierzyć w dobry wynik , zwłaszcza I wyciągnął bo chciałem poświęcić na podium naszego kapitana Damiano Ferraro”.