Akademia Rowerowa dodaje do hotelu Hermans i Plaza w 2018 roku

15/09/2017 0
Zespół wydaje się umacniać swoją listę z Grand Tour, pamiętając o tym, że Cyclingnews poinformował wcześniej koszulki rowerowe męskie, że w przyszłym roku w Jerozolimie w Giro d'Italia rozpocznie się 2018 roku.
 
Hermans, 31, trzy razy trenował Giro d'Italia i Vuelta a España dwa razy, podczas gdy Plaza 37 lat jeździł 12 Grand Tours, w tym Tour de France sześć razy, Giro dwa razy i cztery razy Vuelta. Plaza ma dwa zwycięstwa etapowe w Vuelta, w latach 2005 i 2015, a jeden etap zwycięstwa w 2015 Tour de France. Najnowsze uzupełnienia Hermana w jego palmarach to dwa etapy i ogólna wygrana w tym roku w Tour of Oman w lutym.
 
"Cieszymy się, że wielcy kolarze WorldTour dołączają do naszego zespołu", powiedział założyciel zespołu i współwłaściciel Ron Baron. "To nie tylko ufność w tym projekcie, ale także prawdziwy impuls do spełnienia naszych marzeń Grand Tour, pomagają nam inspirować następne pokolenie Izraelskich Rowerzystów i umieścić Izrael na mapie w profesjonalnym cyklu".
 
Dla współwłaściciela Sylvan Adams, którego inwestycja pozwoliła zespołowi przejść do poziomu Pro Continental w tym roku, ruchy są częścią wspólnego wysiłku, aby zespół mógł konkurować w coraz większych rasach.
 
"Rok następny będzie bardzo znaczący pod względem ewolucji naszego młodego programu, ponieważ chcemy wyścig w naszym pierwszym Grand Tour" - powiedział Adams. "Ci zawodnicy i inni wkrótce na przyszłość zapewnią przywództwo ICA, także naszym kontyngentom izraelskim, ponieważ pozostajemy bardzo młodym zespołem".
 
Hermans, który jeździł po WorldTour od 2010 roku z RadioShack, powiedział, że przejście z BMC na Akademię Kolarską pozwoli mu na rolę lidera i daje możliwości, które trudniej dostać się do większych zespołów, takich jak BMC.
 
"Po kilku latach w dużych zespołach dostanę teraz wiele nowych możliwości", powiedział. "To wspaniała nowa motywacja. Wierzę, że doprowadzi mnie to na nowy poziom - ale nie tylko ja - cały ten izraelski zespół, który pragnie osiągnąć najwyższy poziom jazdy na rowerze".
 
Kierownik zespołu kolarskiego Akademii Kjell Carlstrom był wyraźnie podekscytowany współpracą z dwoma nowymi jeźdźcami, którzy mówią, że ułatwi "przełomowy" nowy program wyścigowy dla zespołu.
 
"Hermans jest silnym jeźdźcem i facetem, który może zrobić dobry TT" Carlstrom powiedział. "Może być liderem krótkometrażowych wyścigów, ale może też wygrać w Grand Tours.
 
"[Plaza] ma mnóstwo doświadczenia, może poprowadzić naszych młodych jeźdźców, a przede wszystkim ma zdolność wygrać na scenie w Grand Tours" - powiedział Carlstrom.
 
Plaza rozpoczął swoją karierę zawodową w 2001 r. W firmie iBanseto i spędził cztery lata na Movistarze od 2011 r. Do 2014 r. Podpisał się z Lampre-Meridą na jeden sezon w 2015 r. I był z Oricą w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Jego wyjazd do Akademii Rowerów to powrót do szczepów Pro Continental, ponieważ jeździł z Caisse d'Epargne w 2010 roku.
 
"Dla mnie przeszłość nie ma znaczenia", powiedział Plaza. "Teraz skupiam się na drużynie, która mi reprezentuje przyszłość na rowerze. Jestem zdecydowana pomóc i prowadzić.
 
"Pięćdziesiąt procent mojego życia spędziłem jako pro, i uwierz mi, nie jest możliwe, jeśli nie lubisz kolarstwa", powiedział. "Mam ogromne doświadczenie, kocham uczyć i pomóc zespołowi wygrać, mamy dodatkową odpowiedzialność, ponieważ jesteśmy obrazem jednego kraju ... 2018 będzie naprawdę ważny dla tego projektu".
 
Akademia rowerowa pojawiła się na scenie w 2015 koszulki kolarskie Lampre Merida roku jako projekt kontynentalny wspierany przez Petera Sagana. Zespół wskoczył do poziomu Pro Continental w tym sezonie, dodając mnóstwo riderów. Wkrótce wkrótce pojawi się więcej nowych podpisów.