BO TO DUCATI BY BIANCHI, ROWERY W SALONACH MOTOCYKLOWYCH.

03/01/2017 0
Kolekcja rowerów Ducati na rok 2016 obejmująca jednoślady dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, MTB, uliczne sportowe, a także hybrydowe e-bike’i dostępna jest w salonach motocykli Ducati w Polsce.
 
Dodatkowo, z myślą o wszystkich miłośnikach jazdy rowerami, a także biegania, Ducati przygotowało dedykowaną kolekcję Activewear, aby prawdziwy Ducatista, nawet podczas aktywności fizycznej, mógł zademonstrować swoją motocyklową pasję.
 
Renomowany producent rowerów, włoska firma Bianchi, przy współpracy z Ducati wyprodukowała ekskluzywną linię rowerów sygnowanych logiem Ducati, które są dostępne w polskich salonach sieci Ducati. A ponieważ wielu motocyklistów jeżdzi także jednośladami napędzanymi siłą własnych mięśni (przykłady nie tylko w naszej redakcji), dajemy tę wiadomość na naszym motocyklowym portalu.
Firma Ducati większość swojej 90-letniej historii poświęciła produkcji motocykli, które w wielu przypadkach stały się prawdziwymi obiektami kultu. W najbardziej prestiżowych wyścigach odbywających się na najsłynniejszych torach lub w codziennym ruchu ulicznym modele z fabryki Borgo Panigale wyróżniają się pod względem stylu i technologii.
 
Bianchi od ponad 130 lat konstruuje niezwykle zaawansowane technicznie rowery charakteryzujące się typowo włoskim stylem. Firma – podobnie jak Ducati, specjalizuje się w sprzętach wyścigowych - to główny nurt, na jakim skupia się uwaga inżynierów Bianchi. Najwięksi mistrzowie odnosili i odnoszą zwycięstwa jeżdżąc na ich rowerach. Wyjątkowo szeroka oferta - od modeli wyścigowych po rowerki dziecięce, stawia włoską markę w czołówce światowych producentów na rynku rowerowym.
 
koszulki rowerowe damskie. Ducati razem z Bianchi dzielą się wartościami takimi jak pasja do współzawodnictwa, wysoka jakość swoich produktów, zaawansowana technologia, dbałość o szczegóły, styl oraz innowacyjność. Rowery Ducati zrodziły się ze współpracy pomiędzy tymi dwoma markami - eleganckie, nowoczesne i gotowe sprostać wyzwaniom w najróżniejszym terenie. Wyróżniają się unikatowym charakterem Premium, nawiązując stylistyką do takich modeli motocykli jak Monster czy Hypermotard.