Cannondale przyciąga Toms Skujins z wycieczki po Kalifornii po s

18/05/2017 0
Łotewski jeździec usiłował wstać po tym, jak po raz kolejny uderzył głową w drogę w nieprzyjemnym wypadku
 
Cannondale-Drapac nie miał innego wyjścia, jak tylko pojechał ich łotewski jeździec Toms Skujins z Tour of California na drugim etapie po strachach bezpieczeństwa po jeździecach po silnym upadku po zejściu.
 
25-latek jeździł na czele z grupą 5-osobową z zerwaniem, z 22,9 km na 144,5 kilometra, kiedy zderzył się z jego bokiem, gdy rower zsunął się spod niego.
 
Skujins natychmiast próbował odzyskać przewagę, gdy neutralny mechanik serwisowy podniósł rower, ale starał się stanąć po tym, jak uderzył mu głową.
 
Następnie próbował zamontować swój rower, ale potem rozbił się po jego lewej stronie, gdy nadal wyglądał oszołomiony.
 
Gdy próbował odzyskać swój Garmin, który odpadł w drugim katastrofie, Skujins niemal zderzył się z jeźdźcami, ścigając się, kiedy minęły, a on próbował przejść drogę powrotną do miejsca, gdzie jest jego rower.
 
Na szczęście jeźdźcy byli w stanie unikać go i Skujinsów, którzy rozdarli większość swej koszulki i straciły dużo skóry próbując jeździć. Prawie uderzając w krawężnik, Skujins powoli zaczął schodzić z dołu, wyglądając gorsze na zużycie.
 
W międzyczasie pojawiły się powodzie wiadomości w mediach społecznościowych od szoku widzów, którzy byli jasne, że Skujins nie powinien był pozwolić koszulki rowerowe Cannondale na kontynuowanie wyścigu.
 
Niestety, jego drużyna w samochodzie była z tyłu z Skujinsami, a sygnał z telefonu i telewizora nie pozwalał zespołowi z powrotem na autobusy, aby zobaczyć, co działo się na trasie.