Delko Marseille Provence KTM dodaje Mihaylov do 2018 roster

09/10/2017 0
29-latek był amatorem klubu Martigues Sport Cyclisme i AVC Aix-en-Provence przed śpiewem z CCC Sprandi Polkowice w 2012 roku. Po sześciu sezonach z polskim zespołem, który zobaczył Mihayłow, wygrał pięć krajowych tytułów bułgarskich i 2016 w Sybinie Tour jazda na rowerze koszulki kolarskie Delko, od 2018 r. Stanie się 17. kierownikiem książek Delko Marseille Provence KTM.
 
Chciałbym podziękować zespołowi za zaufanie, jakie mi przynosi we mnie ", powiedział Mihaylov w komunikacie prasowym" Jestem bardzo podekscytowany, gdy chodzi o kolory Teamu Delko Marseille Provence KTM. Jest to dla mnie wyjątkowy ruch, ponieważ przez sześć lat mieszkałem jako kierowca w tym pięknym regionie Prowansji, z bardzo dobrymi wspomnieniami sportowymi.
 
"Co do zespołu, stale rośnie każdego roku i chcę przyczynić się do tego, aby rosło jeszcze szybciej. Tym razem moje marzenie jest realizowane i jestem bardzo zdeterminowany".
 
Mihaylov dodaje do Grand Prix Grand Tour, który wygrał w 2015 r. Giro d'Italia, aw 2016 r. Jeździł do Milano-San Remo i Tour of Flanders. Silny czasownik procesowy, Mihaylov, prawdopodobnie zwiększy szybkość pociągu sprintu dla Delko Marseille Provence KTM.
 
W Delko Marseille Provence KTM, Mihaylov łączy się również z byłym dyrektorem sportowym i rodakiem Hristo Zaikovem.
 
Zespół wcześniej ogłosił, że Brenton Jones (JLT Condor) koszulki rowerowe męskie, Julien Trarieux (Neo-Pro), Lucas De Rossi (VC la Pomme Marseille), Jérémy Leveau (Roubaix Lille Métropole), Iuri Filosi (Nippo - Vini Fantini), Javi Moreno (Bahrajn-Merida) oraz Przemysława Kasperkiewicza (Reakcja Post-Chain) dołączy do zespołu od 2018 roku.