Edgy film rowerowy

15/08/2017 0
Wszystko to było filmem w locie, aby przekonać Australię pierwszego zespołu kolarskiego Pro-Tour do zatrudniania byłego szefa Sheppartona, Marcusa Cobbledicka, aby opowiedzieć swoją historię.
 
"Zasadniczo mój pierwszy film Fairless, oparty na lokalnej legendzie Sheppartona koszulki rowerowe męskie, Steve'a Fairlessa, grał na lotach QANTAS, a członkowie Orica GreenEDGE, pierwsi zawodowi kolarze w Australii, obejrzeli film i docenili historię ludzką tkaną w zasadniczy sposób Film o elitarnym sporcie ", powiedział Cobbledick.
 
"Zwracali się do Madman Production Company, z którą pracowałem, a ja i oni byli zainteresowani współpracą i opowiedzeniem ich historii".
 
Pan Cobbledick współpracuje z zespołem od początku 2016 roku, podróżując po całym świecie, aby filmować, kierować i produkować film All For One.
 
"Przeprowadziłem ponad 50 wywiadów na temat filmu, który spędził średnio godzinę i odbył się tutaj w Australii, ale także w obozie treningowym zespołu w Południowej Afryce" - powiedział.
 
"Byli naprawdę zrelaksowani, dość otwarci i komfortowi przed kamerami, a my mieliśmy świetny wgląd w zawodników i niektórych pracowników".