Kierownicy korzystający z popularności roweru

04/05/2017 0
Według raportu Statista liczba osób uprawiających kolarstwo w Stanach Zjednoczonych rośnie. Wiosną 2008 r. Liczba osób, które jeździli na rowerze w ciągu ostatnich 12 miesięcy wyniosła ponad 47 milionów. Wiosną 2016 r. Liczba ta wyniosła 66,5 mln.
 
Upstate również widzi uptick na rowerze. W okolicy powstały liczne szlaki i grupy rowerowe, a sklepy rowerowe poszły w ślad za nimi.
 
Segment ludności zajmującej hobby jest kierownictwo.
 
Hank McCullough, starszy menedżer ds. Stosunków rządowych z Piemont Natural Gas, jest jednym z tych kierownictwa na rowerze. Zaczął kolarstwo w 1976 roku i zaczął konkurować w 1979 roku.
 
"Kiedy zacząłem jazdę na rowerze, mieszkałem w Kentucky i zacząłem jeździć na rowerze jako okazję do zwiedzania wsi" - powiedział. "Potem złapałem błąd. Robię to, bo to jest dyscyplina pozostania poświęcona. To także ulga. Kierownictwo zajęty potrzebuje wyjścia ".
 
Zgodnie z University of Texas MD Anderson Center, jazda na rowerze zwalnia stres. Według raportu z maja maja 2016 r. "Stres chroniczny może mieć duże skutki zdrowotne. Ale takie aktywności fizyczne, jak jazda na rowerze mogą pomóc w redukcji codziennego stresu ".
 
Ponadto raport z Harvard Medical School z 2016 r. Określił pięć korzyści związanych z jazdą na rowerze:
 
To proste na stawy. Kiedy siedzisz na rowerze, wkładasz ciężar na parę kości w miednicy, w przeciwieństwie do chodu, kiedy wkładasz ciężar na nogi.
Pedały naciskowe zapewniają trening aerobowy. To świetnie dla twojego serca, mózgu i naczyń krwionośnych.
Kolarstwo pobudza mięśnie.
Pomaga w codziennych czynnościach, takich jak równowaga, chodzenie i wspinaczka po schodach.
Pedał buduje kości.
 
Jim Cunningham, założyciel Greenville Cycling i Multisport, powiedział, że widział, że kierownictwo wjeżdżało na rowerze przez długi czas.
 
Jednym z powodów był fakt, że Greenville gościł mężczyzn Stanów Zjednoczonych Professional Road Race Championships pomógł sportowi zyskać popularność. "Wiele firm i kadry kierowniczej to zauważyło i doprowadziło do tego - powiedział Cunningham.
 
"Ponadto, gdy masz" Michael Jordan "w sporcie, przywiązuję dużą wagę do tego - dodał, dodając, że zwycięstwa Lance Armstrong zwróciły uwagę na ten sport. Powiedział, a w latach osiemdziesiątych Greg LeMond zwrócił uwagę na ten sport.
 
"A gdy rosną popularność roweru, twój kumpel może go podnieść, a to podnosi to", powiedział.
 
Jazda na rowerze może lub nie może przekroczyć golfa jako sportu kadry kierowniczej, ale McCullough powiedział, że stworzył szeroką sieć przyjaciół poprzez jazdę na rowerze. Powiedział, że jazda na rowerze jest sportem, który jest dostępny dla szerszej grupy demograficznej niż golf. Ponadto ludzie mają szersze uznanie jako sport i aktywność.
 
"Kolarstwo jest czymś, co każdy może zrobić. Może to być tak intensywne lub przypadkowe, jak chcesz, "powiedział.
 
Billy Webster, specjalny profesor ds. Polityki zdrowotnej w Wofford College jest kolejnym profesjonalistą na poziomie Upstate, który chowa się na rowerze, gdy jego harmonogram pozwala. On również widział, że sport rośnie popularność w stanie Upstate.
 
"Z zajętymi ludźmi łatwo jest wsiadać na rower i pójść", powiedział. "Wielu menedżerów odbiera ten sport, ponieważ są napędzane intensywnością".
 
Webster zidentyfikował dwa powody, aby zwiększyć popularność jazdy na rowerze w okolicy - infrastrukturę i George Hincapie.
 
Infrastruktura Greenville zapewnia, podobnie jak reszta obszaru, ułatwia wsiadanie na rower i start. Są setki mil dróg dostępnych dla rowerzystów, powiedział. Ta infrastruktura obejmuje trasy rowerowe, Szlak Królik GHS i szlaki górskie dla rowerzystów górskich.
 
Emerytowany kolarz zawodowy George Hincapie, który mieszka w Greenville, powiedział, że infrastruktura w tej dziedzinie jest "powodem, dla którego rozpoczęliśmy Gran Fondo Hincapie", coroczną imprezę rowerową z siedzibą w Hotelu Domestique w rejsie turystycznym. Impreza oferuje trzy różne przejażdżki, a także całodniowe święto dla rodziny i przyjaciół.
 
"Jazda na rowerze to nasze życie i chcemy, aby ludzie mogli się z nią cieszyć. Uwielbiamy widzieć nowych ludzi, którzy przyjeżdżają na motocykle, a także warto docenić, że co roku ludzie przyjeżdżają do Gran Fondo ", powiedział Hincapie w e-mailu do GSA Business Report. Tegoroczna firma Gran Fondo Hincapie jest 21 października.
 
Szlaki jeździeckie, wraz z jazdą na rowerze to sport przystępny, przyczyniają się koszulki rowerowe męskie do jego popularności, powiedział Hincapie. Ale "jeśli nigdy wcześniej nie jeździłeś, to może być trochę zastraszające, aby zacząć z powodu całego biegu, nie wiedząc o najlepszych trasach i innych czynników", dodał.
 
Istnieją różne sklepy rowerowe i grupy w stanie Upstate, a według Webster, przejazdy grupowe są rozmieszczone zgodnie z poziomem umiejętności. Grupy zapewniają również bezpieczeństwo szkoleniom.
 
I według Hincapie, on i ludzie z firmy Hincapie Sportswear w Greenville pracują nad nowym programem, który będzie między innymi pomagał ludziom zacząć jeździć na rowerze.
 
"Chodzi o to, że ten program zapewni rowerzystom bezpośrednią sieć wsparcia, trasy jeżdżące i zniżki na sprzęt rowerowy", powiedział Hincapie, dodając, że więcej informa