Maloja pushbikers z nowych kobiet i kapeluszy do następnego pozi

10/05/2017 0
W Indigoblau na następny poziom: "Maloja Pushbikers" zaczynają sezon 2017/18 z dobrze znanymi graczami, doświadczonymi najeźdźcami, obiecującymi talentami w nowych koszulach, a także po raz pierwszy z drużyną damską.
 
Tak więc zespół z Górnej Bawarii Holzkirchen pod kierownictwem sześciodniowego koszulki rowerowe damskie weterana Christian Grasmanna z tego sezonu oficjalnie wybiera najlepsze na świecie drużyny sportowe. Poprzez nominację i kwalifikacje jako "zespół śladów" federacji światowej na rowerze UCI, we wszystkich mistrzostwach świata zaczyna się autoryzacja, które w przeciwnym razie są zarezerwowane tylko dla drużyn narodowych. Mając 15 zawodników z sześciu narodów, drużyna mężczyzny walczy o zwycięstwa i punkty w nowej, nieprzejrzystej koszulce na okrągły owal.
 
"Projekt z latarnią morską"
Rozwój ten kończy się projektem o latarni morskiej na niemieckim rowerze, który został zaplanowany na kilka lat. Podstawą wielkiego sukcesu najlepszych sportowców w koszulce Maloja Pushbikers była zawsze przykładowa praca zespołowa RSV Irschenberg. Jej członkostwo wzrosło dziesięciokrotnie w ciągu ostatnich dziesięciu lat, a tym samym jest sprzeczne z obecną tendencją do domowych kolarstwa.
 
"Ścisły związek między profesjonalistami a nowicjuszami"
"Celowo tworzymy ścisły związek między naszymi profesjonalistami a naszymi młodymi talentami", wyjaśnia Grasmann, który jest szczególnie dumny, że po raz pierwszy od klasy U11 ma połączyć 18-letniego kierowcę z elitarnym zespołem.
 
Ponadto w 2017 r. Zostaną przyznane dwa kolejne stypendia dla młodego kierowcy niemieckiego i młodego.
 
"Maloja Pushbikers FEM" świętuje swoją premierę
Osoby prowadzące prasę w Maloja biorą również pod uwagę rosnącą popularność roweru kobiecego w swojej siedmioletniej historii. Pięć kierowców rywalizuje pod nazwą "Maloja Pushbikers FEM" w międzynarodowych wyścigach parkietowych.
 
"Tak ważne jak wynik wyścigu to historia za nami, niezapomniane doświadczenia i przyjaźnie powstałe", powiedziała Lena Vogl, od dawna związana z klubem Irschenberg i zainicjowała zespół wraz z Sofie Mangertseder.
 
Maloja Pushbikers 2017:
(Niemcy), Christian Freichten (CH), Marcel Kalz (D), Moritz Beethoven (D), Josephine Sémon (F), Maximilian Beyer (D), Ludwig Bichler Arne Kenzler (Niemcy), Christian Lichtenberg (Niemcy), Stefan Mastaller Alexander Müller (Niemcy), Matthew Rotherham (GB), Nick Stöpler (NL), Gael Suter
 
Maloja Pushbikers FEM 2017:
Lena Vogl, Sofie Mangertseder, Janine Döring, Sabina Ossyra, Marion Dziwnik