Oscaro ujawnia nowe imię i zestaw przed 2017 Tour de France

25/07/2017 0
Francuska drużyna pro-kontynentalna będzie teraz znana jako Team Fortuneo-Oscaro z Oscaro, zastępując Vital Concept jako sponsorem tytułu. Białe logo Oscaro zastępuje logo Vital Concept na przedniej stronie koszulki, która w innym przypadku jest niezmieniona.
 
Oskar został związany z zespołem od sezonu 2016 ze swoim logo pojawiającym się w drużynie knicks i koszulki. Założona w 1999 r. Francuska firma zajmująca się handlem elektronicznym specjalizuje się w częściach samochodowych, a szansa na zwiększenie sponsoringu pomoże Pierre-Noël Luiggi, prezes i dyrektor generalny Oscaro.com.
 
"To partnerstwo jest symbolem naszego związku z zespołem kolarskim, który pokazuje wartości, które są dla nas drogie, co pozwoli również Oscaro wzmocnić swoją obecność w Benelux, Hiszpanii, Portugalii i Stanach Zjednoczonych, które są krajami z pasjonującymi fanami kolarstwa, "Powiedział Luiggi.
 
Zespół menedżera zespołu Fortuneo-Oscaro Emmanuel Hubert dodał, że oczekuje na odnowione i wzbogacone relacje z Luiggi i Oscaro, rozpoczynając Tour de France.
 
"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kontynuujemy przygodę z firmą Oscaro" - powiedział Hubert. "Pierre-Noël Luiggi jest miłośnikiem komunikacji poprzez sport, a my możemy dać mu maksymalną widoczność. Zespół Fortuneo-Oscaro będzie dumny z noszenia kolorów dwóch głównych partnerów w Tour de France".
 
Zespół Fortuneo-Oscaro rozpoczął Tour z najmłodszym jeźdźcem w wyścigu, Elie Gesbert odzież rowerowa Fortuneo Vital, który również będzie pierwszym jeździecem pokonać rampę startową podczas 14-kilometrowego etapu 1 próbnego czasu Tour de France w Dusseldorfie.
 
Zespół Fortuneo-Oscaro poprowadzi argentyńską Eduardo Sepúlvedę w klasyfikacji generalnej w swoim trzecim występie wraz z Danem McLayem w sprincie. Francuski kontyngent drużyny będzie także zwycięzcą etapów polowań w ciągu trzech tygodni.