Sterbini zdobywa Mały Kanion Cottonwood

08/08/2017 0
LITTLE COTTONWOOD CANYON - Choć ani Bardiani CSF zawodnicy Giulio Ciccone koszulki rowerowe Bardiani Csf, ani Simone Sterbini w ogólnym wyścigu w 2017 Tour of Utah, koledzy z drużyny dali fanom z Utah, zbierali się masowo do Little Cottonwood Canyon, co było radością podczas sobotniego etapu 6 Z wycieczki po Utah.
 
Wraz z grupą czołowych jeźdźców pokonanych na siedmiu podczas ostatniego podejścia do Snowbird, Ciccone zaatakował 4 kilometry na dystans, wyskakując z siodła, zaciskając zęby i po 35 sekundach między sobą a zespołem Sterbini, jak Włosi zdobyli dwa pierwsze miejsca Podczas najtrudniejszego dnia wspinaczkowego tegorocznej trasy.
 
"W zaledwie 4K zrobiłem trochę ataku. Chciałem zobaczyć, jak inni zareagują - powiedział Ciccone. "Kiedyś miałam trochę luki, wiedziałem, że muszę uregulować i przyspieszyć do końca."
 
Trzecie miejsce na sobotniej scenie trafiło do Neillona Powless'a Axeona Hagensa Bermana. 20-latek, czwarty w klasyfikacji generalnej i najlepszy młody jeździec w Tour of Utah, powiedział, że był pod wrażeniem umiejętności wspinaczki Włoch.
 
Powless powiedział: "Całkiem dużo od podstawy finałowego wspinania się po Bardiani CSF miały szalone tempo.
 
To był imponujący Tour of Utah dla Powless, który rzucił najlepsze cztery w środę próbę czasu Big Canyon Cottonwood Canyon. W sobotę Powless pokazał doświadczony weteran, atakując innych rywali z żółtą koszulką w odległości 2 km od mety w Snowbird.
 
Powiedziałem, że po prostu starałem się utrzymać w sobie cały czas. "Starałem się być tak stabilny, jak tylko chodzi o wspinaczkę, dopóki nie poczuję, że ta chwila jest słuszna, a na zaledwie 2K poszedłem i starałem się jak najszybciej dotrzeć do linii".
 
Jeszcze jeden dzień w Larry H. Miller Tour of Utah, Rob Britton Rally Cycling utrzymuje 26-sekundowy przewagę nad kierowcą United Health Care, Gavinem Mannionem. Brytyjska koszulka Brittona wyglądała poważnie na zagrożenie w sobotę, gdy kierowca BMC, Brent Bookwalter, Cytadela Holowesko i rezydent Lehi TJ Eisenhart wykorzystali wspaniałe opadanie w dół kanionu American Fork Canyon, osiągając jeden punkt zyski na Britton o dwie minuty.
 
Bookwalter i Eisenhart mieli parę kolegów z drużyny, a przez około 45 minut wirtualna żółta koszulka (lidera wyścigów) należała do Bookwalter, która weszła do Britton o 44 sekundy.
 
Ale Rally Cycling zebrał się, gdy Adam De Vos i Sepp Kuss pomogły Brittonowi pokonać dystans odzież rowerowa, zanim grupa prowadząca uderzyła w górę Snowbird.
 
"Robię to od jakiegoś czasu i rzadko spłaca się panikować", powiedziała Britton. "Miałem 100 procent zaufania do moich chłopaków, chociaż wiedzieliśmy, że Brent i TJ zamierzają jechać pełnym gazem. Ci dwaj faceci byli ogromnymi zagrożeniami, ale ich agresja działała przeciwko nim dzisiaj ".
 
Chociaż Britton nie jest pewien, czego się spodziewać w niedzielę, podczas gdy inne drużyny starają się wziąć żółtą koszulkę, spodziewa się, że wyścig będzie agresywny.
 
"Myślę, że to będzie bardzo podobne jak dzisiaj", powiedział Britton. "Będą próbowali mnie wyizolować tak szybko, jak to możliwe, ale myślę, że jutro jest trochę inaczej i powinienem był trochę oprzeć się na Gavin (Mannion) i Serghei Tvetcov nieco bardziej, ponieważ ich pozycja na podium jest dość zestalona.
 
Dla każdego, kto nigdy nie widział elitarnego wyścigu na rowerze, niedzielny etap 7 z rozpoczęciem i zakończeniem w Utah Capitol stanowi doskonałą okazję do wzięcia udziału w wycieczce Larry H. Miller w Utah. Etap 7 zaczyna się o godz. Z szacowanym czasem o godzinie 3:45. Rowerzyści wykonają 11 okrążenia kursu z Salt Lake City, obejmującego 73 mil. Najlepszym miejscem na widowni może być State Street, gdy jeźdźcy cierpią na stromą wzniesienia. W innych dzielnicach widokowych znajduje się bulwar Bonneville, wokół kanału City Creek Canyon i serpentyna skręca wokół Parku Reservoir.