Turniej Meles Zenawi kończy się znakiem Willie Smit: etap i miej

06/09/2017 0
Po dniu odpoczynku Tour Meles Zenawi na rzecz Zielonego Rozwoju zamknął się dziś z wioską w Addis Abebie koszulki kolarskie Monton damskie, która wynosi 114 km. Ucieleśnieniem, dzięki ataku w finale, był Willie Smit; w południowoafrykańskie wina Fantini-Nippo w rzeczywistości przewidywało 5 "grupę.
 
Który był zarządzany przez innych South African Bridon Davids; za nim są: Algieria Yacin Hamza, południowo afrykański Clint Hendricks, Etiopianie Fiseha Gebremariam i Redwan Ebrahim, niemiecki Peter Föster, kenijski Salim Kipkemboi, Algieria Abderrahmane Mansouri i niemiecki Yannic Maus.
 
Na szczycie ostatniego etapu podium Willie Smit przewraca się koszulki kolarskie Fantini Nippo, który jest już liderem na starcie. Dwudziesta czwarta runda zwyciężała 16 "w Etiopii Kbrom Haylay, 19" na Gebremariam, 28 "na Rwandach Jean Bosco Nsengimana, 42" na Ebrahim, 1'01 "na Mansouri, 1'04" na Kipkemboi, na Ethiopian Tamrat Meresa Gebrewahd i Kenjam Samuel Kangangi. Zamyka pierwsze 10 do 1'07 "Rwandan Ephrem Tuyishimire.