WILIER OBEJMA Włoszech. KOREA CEL

16/06/2017 0
PROFESJONALNIE | Nieco ponad tydzień z Heistse Pijl powraca do wyścigów Wilier Triestina - Selle Italia, która rozpocznie się koszulki kolarskie Wilier w Tour de Korea, wyścigując od 14 do 18 czerwca. Luca Amoriello będzie dyrektorem sportowym bardzo młodego zespołu szukającego wsparcia w Liam Bertazzo, Jacopo Mosca i Alex Turrin, który będzie występował we Francji, Azerbejdżanie i Belgii. Z nimi będzie Giuseppe Fonzi, po powrocie do Giro d'Italia, w spisie dwóch szybkich ludzi, takich jak Alberto Cecchin i Rafael Andriato, którzy będą polować na ważne osiągnięcia
 
Tydzień po Heistse Pijl nadszedł czas, aby drużyna Wilier Triestina - Selle Italia powrócić do wyścigów z debiutem w Tour de Korea, wyścigach etapowych od 14 do 18 czerwca.
 
Luca Amoriello będzie dyrektorem sportowym bardzo młodego zespołu, które po ostatnich miesiącach między Francuzami, Azerbejdżanem i Belgią sprawią, że Liam Bertazzo, Jacopo Mosca i Alex Turrin okażą się dobrą formą.
 
Z nimi będzie Giuseppe Fonzi, podczas pierwszego wyścigu po Giro d'Italia, w spisie dwóch szybkich ludzi, takich jak Alberto Cecchin i Rafael Andriato, którzy starają się osiągnąć ważne zwycięstwa.