Wysyłka

Które kraje będą wysyłać?

Obaj jesteśmy dumni i oddani naszej dużej międzynarodowej publiczności i statku do wszystkich krajów świata. Ale jesteśmy w stanie zapewnić szybkie, tanie i wydajne międzynarodowych dostaw.

Jak szybko moje zamówienie zostanie wysłane?

Ze względu na szeroki wachlarz produktów, które sprzedajemy, a różne opcje dostosowywania, które oferujemy, nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić różne scenariusze, jak są oczywiście mile widziane kontakt w celu dokładnego dostawy zacytować na konkretnym produkcie.

Od czasu do czasu, elementy są niedostępne z różnych powodów, takich jak opóźnienia dostaw z dostawcami lub czasowego niedoboru zapasów. W tych okolicznościach, pień ogólnie otrzymała około 7-10 dniach roboczych, w czasie których będzie ona natychmiast wysłane do Ciebie. Jeśli masz istniejący porządek, można sprawdzić historię zamówień na koncie, którą otrzyma dalsze informacje o aktualnym stanie. Jeśli chcesz złożyć nowe zamówienie, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia warunków dostawy.

Czy mogę zmienić adres dostawy?
Do tego momentu zamówienie zostało pobrane do wysyłki, jesteś w stanie zmienić adres dostawy.

Można aktualizować swój adres wysyłki, logując się na stronie Moje konto i zobacz moje podsumowanie Zamówienia.

W konkretnej stronie zamówienia, jeśli po najechaniu na przejmującego szczegółów pojawi się możliwość zmiany zarówno dane rozliczeniowe i adres wysyłki. Wystarczy zaktualizować swój adres, a przesyłka zostanie wysłana do dostarczonego adresu.

Gdy zamówienie zostało odebrane do wysyłki, jest już za późno dla nas, aby zmienić adres, a także możliwość zmiany adresu na koncie znikają.
Skąd mam wiedzieć, kiedy moje zamówienie zostało wysłane?
Będziesz otrzymywać powiadomienia e-mail, gdy zamówienie zostało pobrane do wysyłki, a potem kolejną wiadomość, kiedy zamówienie zostanie wysłane.

Można również sprawdzić aktualny stan swojej Moje konto stronie.
Co się stanie, jeśli nikt nie jest w kiedy moja paczka została wydana?
Ponieważ nasze zlecenia wymagają podpisu, listonosz nie być w stanie dostarczyć paczkę, jeśli nikt nie jest w domu. W tych przypadkach pakiet zostanie podjęta do lokalnego biura sortowni, gdzie będzie dostępna do odbioru.

Teoretycznie listonosz zostawić krótką wiadomość, że przegapiłeś przesyłki i poinformować o tym, jak zebrać powrotu. Ale nasze doświadczenie, to często nie zdarza i jest możliwe, że można pominąć dostawy i nie zgłoszono. Dlatego też należy zachować tę opcję w umyśle, gdy jest prawdopodobne, masz nieodebrane dostawy.

Jeśli nie odebrać paczkę z lokalnego biura sortowni, to zostanie ostatecznie wrócił do nas. Okres sortowania urząd zachowuje pakiet wydaje się zmieniać i nie podlega naszej kontroli. Produkty zwracane do nas o braku dostawy mogą być wysyłane z powrotem do Ciebie, ale pojawią się dodatkowe opłaty pocztowe.

Co się stanie, jeśli moje zamówienie nie dotarł?
W przypadku, gdy pakiet nie przyjedzie, prosimy o poinformowanie nas. W swoim stronie Moje konto, znajdziesz informacje o tym, jak długo czekać przed zgłoszeniem brakującej dostawy, jak również możliwość, aby to zrobić.

Jeśli pakiet został faktycznie utracone, będziemy następnie wysłać swój przedmiot albo wydać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie są już potrzebne.

Chciałbym poprosić o dalsze informacje?

Jeśli chcesz więcej informacji na temat wszelkich aspektów zamówienia lub innych usług świadczonych przez naszą stronę, nasz zespół obsługi klienta są bardziej niż szczęśliwi, aby pomóc. Można przesłać zgłoszenie, które będą rozpatrywane przez naszą obsługę klienta i odpowiedział tak szybko, jak to możliwe.